Riders / Mokrý Petr - AMK Hamry nad Sazavou - biketrial

Riders / Mokrý Petr

Kolo: GU

Tento rok byl pro mě posledním v kategorii Benjamin. Pilně jsem se připravoval, abych mohl objet co nejvíce závodů jak pod federací BIU, tak i UCI. V BIU jsem kromě republikových závodů také reprezentoval ČR na ME (Znojmo) a MS (Bueu, Odena a Tanvald).
 

Celkové výsledky v závodech pod federací BIU:
PČR 2. místo
ME Znojmo 5.místo
MS (Španělsko a ČR) 5. místo
Pod federací UCI jsem byl nominován na Světové hry mládeže (World Youth Games) do polského města Zawiercie. Ve velké konkurenci jsem postoupil až do finále.
 

Celkové výsledky v závodech pod federací UCI:
Youth Games (ČR) 2. místo
Youth Games (Polsko) 9. místo

Sezóna byla dlouhá a náročná, ale myslím, že vydařená. A příští rok mě čeká kategorie Minime.

Fotogalerie >>


Kolo: GU

Dosažené úspěchy:
2. místo PČR
8. místo Mistrovství Evropy

V roce 2013 jsem závodil v kategorii Benjamin. V  PČR jsem se umístil na 3. místě a s tímto výsledkem jsem spokojen. Byl jsem také nominován na Mistrovství světa, kde jsem obsadil celkově 16. místo a v Mistrovství Evropy jsem si vybojoval 8. místo. Příští rok budu pokračovat ve stejné kategorii a vynasnažím se, aby mé výsledky byly co nejlepší a budu se těšit na spolupráci i v následujícím roce.

Fotografie >>


Kolo: Monty 207

Dosažené úspěchy:
4. místo PČR
5. místo v Evropském poháru

V roce 2012 jsem postoupil do kategorie benjamin. Již v prvních závodech se projevila dobrá zimní příprava, kterou jsem nepodcenil. Některé překážky byly větší než já, ale dokázal jsem se s tím poprat. Po zkušenostech ze závodů už vím, že tu jde také o psychiku a proto se budu snažit to uplatnit v následující sezóně ve stejné kategorii. A třeba vyrostu i o pár cenťáčků.

Fotografie >>


Kolo: Monty 207

Dosažené úspěchy:
1. místo MČR - mistr ČR 2011
2. místo ME (Švédsko)
6. místo MS (ČR, Španělsko)

Rok 2011 jsem zahájil na novém kole MONTY 207. V kategorii Poussin jsem byl nominován do reprezentace ČR pro závody ME a MS. Byla to pro mě veliká zkušenost. Na výsledcích mají velký podíl všichni trenéři, jezdci a ostatní kteří mě pomáhali. V roce 2012 pojedu kategorii Benjamin a budu se snažit o dobré výsledky.

Fotografie >>
Kolo: Monty 207

Dosažené úspěchy:
3. místo Přebor ČR 2009, Poussin
5. místo EP, Poussin

V roce 2010 jsem se zůčastnil všech závodů Přeboru České republiky v kategorii Poussin. O konečném umístění se rozhodovalo až v posledním závodě a celkově jsem skončil na 3. místě. V Evropském poháru v kategorii Poussin jsem se umístil na 5. místě. Na sezónu 2011 se připravuji na novém kole Monty 207, ze kterého mám velkou radost.

Fotografie >>